Team Belastingadvies

Henk Gielen Rob Bakker Ard Kluthausen Hans Hovens
Directeur Belastingen Belastingadviseur Boekhouding Belastingadviseur
henk@leendersgielen.nl rob@leendersgielen.nl ard@leendersgielen.nl hans@leendersgielen.nl
       
Laura Daems Peter Wijnands Anke Reijnen – Ebisch Jelle Hendrix
Ass. Belastingadviseur Ass. Accountant Ass. Belastingadviseur Fin. adm. medewerker
laura@leendersgielen.nl peter@leendersgielen.nl anke@leendersgielen.nl jelle@leendersgielen.nl
       
   
Chantal Slijfer Leo Senden    
Boekhouding Boekhouding    
chantal@leendersgielen.nl leo@leendersgielen.nl    
       

Contactformulier