Team Personele Diensten

 
Mr. Anouk Gielen Miep Verhaegh Niki Lenders
Directeur
Personele Diensten
Salarisadministrateur
Sr. Salarisadministrateur Salarisadministrateur
anouk@leendersgielen.nl miep@leendersgielen.nl niki@leendersgielen.nl

 
Margriet van Alebeek Daisy van de Kerkhof Katinka Kuipers – Achten
Sr. Salarisadministrateur Salarisadministrateur Salarisadministrateur
margriet@leendersgielen.nl daisy@leendersgielen.nl katinka@leendersgielen.nl

 

Contactformulier