Team Verzekeringen

 

Maikel Leenders GRMC Inge van de Kruijs Frank Gielen
Directeur Assurantiën
Financieel adviseur
Relatiebeheerdster
Schadeverzekeringen
Assurantieadviseur
Binnendienst     
maikel@leendersgielen.nl inge@leendersgielen.nl frank@leendersgielen.nl
     
Nancy van Kasteren – de Graaff Hans van de Molengraft Josine Mulder
Assurantieadviseur
Binnendienst
Relatiebeheerder
Particulier
Assurantieadviseur
Binnendienst
nancy@leendersgielen.nl hans@leendersgielen.nl josine@leendersgielen.nl
     
Erik Baas Jeroen Goessens Victor Neijenhuys
Assurantieadviseur
Binnendienst
Relatiebeheerder
Particulier
Assurantieadviseur
Binnendienst
erik@leendersgielen.nl jeroen@leendersgielen.nl victor@leendersgielen.nl

 

   
Ruben Spruytenburg    
Relatiebeheerder
Zakelijk
   
ruben@leendersgielen.nl    

 

Contactformulier