Team Belastingadvies

 
 
Henk Gielen Rob Bakker Roy Baaten  
Directie Relatiebeheerder Accountancy Relatiebeheerder Accountancy  
henk@leendersgielen.nl rob@leendersgielen.nl roy@leendersgielen.nl  
       
 
Laura Daems Peter Wijnands Anke Reijnen - Ebisch  
Ass. Belastingadviseur Ass. Accountant Ass. Belastingadviseur  
laura@leendersgielen.nl peter@leendersgielen.nl anke@leendersgielen.nl  
       
 
Chantal Slijfer Leo Senden Renate van der Beek  
Ass. Belastingadviseur Boekhouding Boekhouding  
chantal@leendersgielen.nl leo@leendersgielen.nl renate@leendersgielen.nl  
       
   
Hans Hovens Wierin Raghoebarsing    
Belastingadviseur Ass. Belastingadviseur    
hans@leendersgielen.nl wierin@leendersgielen.nl    

Contactformulier

Cookie instellingen