Team Verzekeringen

 
Maikel Leenders GRMC Inge van de Kruijs Frank Gielen
Directie
Financieel adviseur
Relatiebeheerster
Schadeverzekeringen
Assurantieadviseur
Binnendienst     
maikel@leendersgielen.nl inge@leendersgielen.nl frank@leendersgielen.nl
     
Nancy de Graaff Hans van de Molengraft Josine Mulder
Assurantieadviseur
Binnendienst
Relatiebeheerder
Particulier
Assurantieadviseur
Binnendienst
nancy@leendersgielen.nl hansvdm@leendersgielen.nl josine@leendersgielen.nl
     
Erik Baas Jeroen Goessens Roel Lahaije
Assurantieadviseur
Binnendienst
Relatiebeheerder
Particulier
Relatiebeheerder
Zakelijk
erik@leendersgielen.nl jeroen@leendersgielen.nl roel@leendersgielen.nl
 
   
Ilse Steijvers    
Administratief medewerkster    
ilse@leendersgielen.nl    
 

Contactformulier

Cookie instellingen